Ile kosztuje tłumacz przysięgły w różnych językach?

 

Wiele osób zastanawia się ile kosztuje tłumacz przysięgły. Zastanawiają się oni czy oferta http://interpreti.pl może się różnić od oferty innego tłumacza przysięgłego. Jest to jak najbardziej rozsądne pytanie, ponieważ kwoty jakich oczekują profesjonalni tłumacze są dosyć duże. Dlatego czasem zaoszczędzenie kilku złotych na jednej stronie tekstu w perspektywie całego tłumaczenia jest jak najbardziej korzystną zmianą.

 

Przyjrzymy się teraz kosztom tłumaczenia w różnych językach:

 

Język Tłumaczenie z polskiego na język obcy Tłumaczenie z języka obcego na polski
Niemieckie 35 zł 40 zł
Angielski 35 zł 40 zł
Szwedzki 56 zł 66 zł
Węgierski 75 zł 80 zł
Japoński 110 zł 120 zł
Angielski 30 zł 35 zł
Niemiecki 45 zł 50 zł

 

Jak widać największy wpływ na koszty związane z tłumaczem przysięgłym ma język jakiego potrzebujesz. Oczywiśćie tłumacz przysięgły może zarządzać dowolnej kwoty, jednocześnie w większości przypadków różnice w cenie nie są zbyt duże. Z całą pewnością każdy tłumacz przysięgły w ten sam sposób oblicza wynagrodzenie. To jak to robić jest zapisane w ustawie. Za każdą rozpoczętą stronę (1125 znaków) pobierana jest kwota z oferty.

 

Jeżeli masz wątpliwości ile będzie Cię kosztowało skorzystanie z usług tłumacza przysięgłego, to zawsze możesz skontaktować się z nim i poprosić o wycenę usługi. W ten sposób on oszacuje koszty związane z tłumaczeniem.