Ile kosztuje dobra maszyna do cyklinowania?

 

Coraz popularniejszą usługą jest cyklinowanie podłóg. Dlatego tez powstają platformy jak strona -> cyklinowanie-parkietow.waw.pl . Wiele osób, które chcą zacząć oferować swoje usługi w zakresie cyklinowania podłóg zastanawiają się jak wybrać odpowiedni sprzęt. Zastanawiają się ile on kosztuje. Sama usługa jaką jest cyklinowanie podłóg zwykle kosztuje ponad 20 zł za met kwadratowy, ile kosztuje sprzęt, który umożliwi oferowanie takich usług.

 

 

Przyjrzymy się kilku modelom dostępnym w stolicy naszego kraju, czyli w Warszawie.

 

Model Cena
BSM 750 menzer 8500 zł
RSM 150 3550 zł
BSM 750 E Mencer 12000 zł
Komplet urządzeń – cykliniarka + szlifierka 18000 zł

 

Wydatek jest jak widać dosyć drogi. Oczywiście cyklinowanie podłóg to usługa, na której można sporo zarobić. Jednocześnie nie jest ona dla osób, które mają mało pieniędzy na inwestycje. Jeżeli chcesz zacząć działać w branży budowlanej, to raczej powinieneś zacząć od prostszych usług, które wymagają mniejszych inwestycji. W miastach takich jak Warszawa znajdziesz wielu klientów.

 

Coraz popularniejszą usługą jest cyklinowanie podłóg.

 

Oczywiście wtedy trafisz na większą konkurencję. Jednocześnie jeżeli zaczniesz od cyklinowania podłóg to może się okazać, że zamiast sukcesu biznesowego będziesz miał długi, ponieważ wydałeś kilkanaście tysięcy na sprzęt, natomiast nie ma klientów, którzy chcą korzystać z twoich usług. Warto na to uważać i być ostrożnym.